Firmamız Hakkında

 

Alanında tecrübeli insanlar; sektörlerinde ki ticarete hem taze bir ruh getirmek hem de daha yukarı bir seviyeye taşımak düşüncesiyle bir araya geldiler ve ortaya Heretech çıktı.

Heretech, çok boyutlu iş yapan bir firmadır.

Bu boyutlardan ilki; her ne kadar İndüksiyon Ocağı bileşenleri, yedek parçaları alanında ürünler ağırlıklı olarak yer alsa da pek çok sanayi dalında üretim yapan firmaya da hizmet edebilecek kabiliyette ve bilgidedir. Firma olarak üst düzey kalite de ama bir o kadar da imkânlar ölçüsünde uygun fiyatlı yedek parça temininde ciddi anlamda iddialıyız.

Uzman kadromuz sayesinde tüm müşterilerimize satış ve satış sonrası destek konusunda güvenilir bir hizmet sunmaya had safhada gayret sarf etmekteyiz. Tüm bu açılardan baktığımızda en büyük gayemiz; minimum arıza süresi, zamanında teslimat ve bizimle çalışan bütün firmalarımızın memnuniyetine sahip olacak bir toplam kalite sistemi sunmaktır.

Çok boyutlu firma olmamızın, bir başka yanı da dünyada önde gelen üreticilerle, tedarikçilerle ya da servis sağlayıcılarla çalışabilme kabiliyetinde olmamızdır.

 

Vizyonumuz;

“Sürekli olarak gelişen ve yenilenen teknoloji dünyasında aramış olduğunuz ya da size gereken teknolojik ürünleri; satışa sunmak ya da isteğinizle getirmek ve bunun da bir adım ötesine geçerek, satış sürecinde her konuda destek vermek prensibinden hareketle, geleneksel ticaret anlayışının ötesinde modern bir yaklaşım sunarak “Müşteri-Satıcı” ilişkisi yerine “Partner-Ortak” mantalitesini sunmaktır.”

 

Misyonumuz;

“Öncellikli olarak asla unutmayacağımız düsturumuz ‘Sadece dürüst değil, doğru ve dürüst hizmet sunmak’ olacaktır. Bu noktadan hareketle çalıştığımız ve çalışacağımız sektör firmalarıyla her daim genel geçer bütün hassasiyetlere riayet ederek, beklentileri sürekli olarak üst seviyede karşılamak en büyük amacımızdır.”